قوانین و مقررات


سیاست اصلی و استراتژی حک لیزر بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساسی کلیه سیاستها و تصمیم گیریهای مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی  مشتریان است.
تیم حک لیزر در راستای احترام به حقوق مشتریان  موارد زیر را به عنوان سیاستهای کلی حفظ حریم خصوصی کاربران  خود مد نظر قرار داده است

سیاست شماره 1 :
هدف اصلی از ثبت اطلاعات سبد خرید اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات و فروش محصولات می باشد تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی ،محصولات سفارشی را برای شما ارسال و شما را نیز از آخرین رخدادها مطلع سازیم . بدیهی است حک لیزر از اطلاعات مشتریان خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالاهای خریداری شده استفاده می کند.

سیاست شماره 2:
حک لیزر بر خود واجب میداند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخصی حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

سیاست شماره 3:
کلیه فعالیت های حک لیزر ، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

سیاست شماره 4:
مشتریان در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل هایی را که از سوی حک لیزر به ایشان ارسال می شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف حک لیزر به آنان ارسال نمی شود.

سیاست شماره 5:
حک لیزر ، آماده دریافت هر گونه پیشنهاد و یا انتقاد از طرف پذیرنده ها و مشتریان میباشد و جهت هر چه بهتر ارائه نمودن خدمات خود اطلاعات خود را بروز رسانی و امکانات خود را افزایش می دهد

سیاست شماره 6:
حک لیزر به شما مشتریان محترم خیر مقدم می گوید و شما را در هر یک از خدمات و محصولات راهنمایی می کند  .

سیاست شماره 7:
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و  حک لیزر هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .

سیاست شماره 8:
مشتریان باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.