ساخت انواع صفحات پنل،باکس،کاور

این واحد قادر به ساخت انواع صفحات پنل از پلکسی گلاس برای دستگاه های مختلف صنعتی می باشد. بصورتی که این امکان را به شما می دهد تا جای کلید ها چراغ های نشانگر صفحات نشانگر دیجیتال و امثال اینها را بطور دقیق روی آن برش زده و در صورت نیاز توضیحات آن را در محل مناسبی در کنار آن حکاکی کنید.

برش و حکاکی برد های الکترونیگ

قابلیت برش روی برد های الکترونیک که ضخامت کمی دارند باعث می شود تا طراحان این برد ها بتوانند برد هی خود را از اشکال منظم و معمول خارج کرده و شکلی اختصاصی به آن بدهند . این مسئله کمک بسیار زیادی در زمینه جاسازی بردها در جاهائی که فضا برای بردهای ساده ندارند را فراهم میآورد.
حکاکی روی برد الکترونیک
در صورتی که نیاز به حکاکی شماره سریال ، کد، آرم تجاری روی برد الکترونیک خود را دارید بدانید بهترین راه حکاکی توسط لیزر است.
1.هیچ وقت پاک نم ...

ادامه توضیحات

رنگ آمیزی و لیزر قطعات پلیمری

رنگکاری قطعات پلاستیکی – پلیمری و حکاکی وچاپ با لیزر صنعتی
این گروه صنعتی توانسته با استفاده از تکنولژی روز دنیا و بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه رنگکاری ( Coat ) قطعات پلیمری از جمله پلی کربنات ، پلی استایرن ، PP,PA,PS,PVC,ABS و.. گام موثری در جهت کمک به چرخه صنعتی کشور خصوصا در بخش صنعت خودرو برداشته باشد.
افتخار می نمائیم خدمات ما در خودروهای پژو پارس ، پژو SLX ، پژو GLX ، تیبا ، پراید و نیسان که از تولیدات شرکتهای ایران خودرو و سایپا میباشد مورد استفاده قرار میگ ...

ادامه توضیحات